09/08/2017

Przemysław Nieruchalski

Dyrektor Zarządzający Influo Group/Trener/Konsultant

Od ponad 9 lat realizuje projekty doradcze i szkoleniowe w całej Polsce. Jako konsultant ma doświadczenia w analizie procesów biznesowych oraz wdrożeniach systemów zarządzania przez cele w takich branżach jak: produkcja, dystrybucja, sprzedaż, transport, sektor energetyczny i wydobywczy. Rezultaty jego pracy obejmują przede wszystkim poprawę wydajności i  efektywności organizacji, optymalizację kosztów, podniesienie zysków oraz optymalizację procesów. W swojej pracy mocno ukierunkowany na rezultaty. Jako trener na sali szkoleniowej spędził ponad 2000 tyś. godzin.

Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z takimi firmami jak ProFirma, Combidata Poland, Asseco Data System, Training Partners, Brainstorm Group, Blueform,  oraz Grot Consulting. Od 2014 roku dystrybutor ekologicznych marek (Couleur Caramel, Bema Cosmetici, Cala Naturale oraz Bambu). Jest właścicielem sklepu internetowego Couleur Caramel. Wcześniej pracował jako Dyrektor Handlowy w Eco Life, Recruitment Consultant w Antal International Ltd. i Kent Staff Services 2000 LTD a także jako Analityk w Impact Management Polska.

Ukończył studia podyplomowe na kierunku „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Menedżer HR” w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz Psychologię stosowaną na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył także Szkołę Trenerów Biznesu Moderatora. Posiada licencję trenera programu „Spadochron” – Fundacji Inicjatyw Społeczno – Ekonomicznych.

Specjalizuje się w diagnozie organizacji (analiza operacyjna, systemowa i behawioralna) oraz we wdrażaniu systemów zarządzania w oparciu o metodologię MBO (Zarządzanie przez cele). Przeprowadza audyty organizacji za pomocą metody Human Performance Improvement. Projektuje i przeprowadza sesje Development Center/Assessment Center oraz prowadzi szkolenia z zarządzania oraz efektywności osobistej. Autor koncepcji Dedykowanego Programu Rozwojowego, mającego na celu zwiększenie efektywności przeprowadzanego projektu szkoleniowego.

Realizował projekty szkoleniowo – doradcze dla pracowników takich firm jak:

Gaspol S.A., Leroy Merlin S.A., OBI Polska, Pionex, PKO BP S.A., Asseco Poland S.A., Atlas Sp. z o.o., Sąd Okręgowy w Warszawie, KDS Sp. z o.o., Flextronics International Poland Sp. z o.o., Bank Spółdzielczy, Crusar, Crusar 4Rally, Combidata Poland Sp. z o.o., Pop Gym Sp. z o.o., Gemalto Sp. z o.o., Aber Sp. z o.o., Dellner Couplers Sp. z o.o., DKS Sp. z o.o., Zeto, Śliwa Plast Injection Moulding sp. z o.o., Vadain Sp. z o.o., Delphi Poland S.A., Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu, Kongsberg Automotive Sp. z o.o., STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o., La femme Professionnel, WSFiA w Gdyni, ATC Cargo S.A., Arla Foods Global Financial Services Centre, Energa Obrót S.A., Ikea Retail Sp. z o.o., Hydrobudowa Polska S.A., SKOK Kujawiak, VF Polska Distribution Sp. z o.o., Amplus S.A., Tesco Polska Sp. z o.o., Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwo Sprawiedliwości, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, British Polish Chamber od Commerce, CEZ Polska, Nordglass Sp. z o.o., PPUH Dekom, MPWiK Lublin, Klima-Therm S.A., KOPEX PBSz, Elbud Katowice, AGD Market, MSR Gryfia, Morska Stocznia Remontowa, Emperia, Frapol, SCA Hygiene Products, Asseco Data System, Orlen Basell, Tauron Obsługa Klienta sp. z o.o., Spółdzielnia Bystrzanka, Fenice, PWSIiP w Łomży, BDO HBC, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Politechnika Krakowska, Oknoplast sp. z o.o.

W wolnym czasie uprawia jogging oraz czyta kryminały.

Rekomendacje:

„Przez kilka lat miałem okazję współpracować z Przemkiem zarówno w projektach szkoleniowych jak i doradczych. Przemek ujmował mnie zawsze skupieniem na celu projektu, pracą nad szczegółami, ale jednocześnie potrafił zawsze spojrzeć szerzej na problematykę projektu, którym się zajmowaliśmy. Cechuje go elastyczne podejście do problemu projektowego i pasja działania. Sprawnie łączy wiedzę i doświadczenie trenerskie jak i konsultingowe.”

Jacek Jędrzejczak

„Miałam okazję współpracować z Przemkiem przy okazji realizacji Dedykowanych Programów Rozwojowych dla kadry menedżerskiej oraz warsztatów przeprowadzonych w oparciu o model Human Performance Improvement. Jako trener i konsultant dał się poznać, jako osoba, której zależy na tym, by klient we współpracy z nim osiągnął wymierne rezultaty i wartość dodaną. Wnikliwy i uważny w trakcie badania potrzeb organizacji, elastyczny i kreatywny w proponowaniu rozwiązań oraz konsekwentny w realizacji wspólnie określonych celów. Ponadto Przemek ma świetny kontakt z ludźmi na każdym szczeblu organizacji. Jako profesjonalista w swojej dziedzinie buduje współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu oraz otwartości. Współpraca z Przemkiem to było bardzo cenne doświadczenie!”

Marta Miłosz

„Profesjonalnie i bardzo merytorycznie! Szkolenia organizowane przez Pana Przemysława to źródło ogromnej wiedzy, która na pewno w przyszłości przyda się w kierowaniu zespołem. Dziękuję!”

Sebastian Chrzanowski

————

Kontakt:

e-mail: p.nieruchalski@influogroup.pl

tel. 600 360 288